ژوزه مورینیو ازصعود اینتر به دیدار فینال رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا بسیار خوشحال است و در صحبتهایی به عملکرد فوق العاده شاگردانش در این دیدار اشاره کرد.

 مربی پرتغالی در صحبتهایی با آنالیز دیدار چهارشنبه شب ورزشگاه نوکمپ گفت:« بازی را با سختی های متعددی آغاز کردیم ، چرا که نمی توانستیم برروی پاندف حساب کنیم؛ بازیکنی که نقشی کلیدی در برنامه های ما داشت. با حضور چیوو نیز می بایست سیستمی به مراتب تدافعی تر را پیاده می کردیم. اخراج موتو باعث شد که برنامه هایمان را تغییر دهیم ولی تمرکز و سیستم بلوکه کردن بازی به ما این امکان را داد که به فینال برسیم. دفاع کردن در شرایطی که با بهترین تیم دنیا مواجه هستی کار بسیار سختی است ولی بخوبی می دانستیم که چطور باید با انسجام به دفاع بپردازیم.»

 وی معتقد است که اکنون لحظه ای رویایی برای اینتر و شخص اوست و در صحبتهایی در این رابطه گفت:« چهارشنبه شب، مهمترین روز زندگی من به عنوان یک مربی و برای بازیکنان تیمم بویژه آنهایی که اکنون بالای سی سال دارند، از جمله زانتی و ماتراتزی که می خواهند در فینال رویایی به میدان بروند بود.»

 مورینیو ادامه داد:« آن زمان که با پورتو در این مرحله بودم، استرس و نگرانی ای مثل دیدار4شنبه شب مقابل بارسا وجود نداشت.»

 این مربی پرتغالی درمورد دیدار فینال این رقابتها گفـت:« بایرن تیمی با اصالت و با فرهنگ در این رقابتهاست و مربی بزرگی به نام فان خال را برروی نیمکتش دارد. بازی بسیار سختی برای هر دو تیم خواهد بود.چرا که هر دو تیم در سه جبهه برای قهرمانی تلاش می کنند.»

 مورینیو در بخش پایانی صحبتهایش در پاسخ به سوالی در رابطه با احتمال مربی گری اش در آینده برروی نیمکت مربی گری بارسا گفت:« بسیار سخت است که نفرت را به عشق تبدیل کرد. به نظرم بسیار سخت خواهد بود که در کارنامه ورزشی ام روزی جایگاهی برروی نیمکت مربی گری بارسا داشته باشم.»

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 9 اردیبهشت 1389    | توسط: abitia lone    |    | نظرات()