دیدار تراکتورسازی و پرسپولیس از ساعت 17 با حضور بیش از 70 هزار نفر در ورزشگاه یادگار امام آغاز شد.
دو تیم بازی را در شرایطی آغاز کردند که ورزشگاه یادگار امام مملو از هواداران تیم میزبان بود. شاگردان فراز کمالوند بازی بهتری را نسبت به سرخپوشان تهرانی ارائه کردند و موقعیت های خوبی را در جریان بازی از دست دادند.
نتیجه تلاش تبریزی ها گل دقیقه 38 توسط فرهاد خیرخواه بود. در حالی که لحظه ای قبل از گل، علیرضا حقیقی با واکنشی مناسب توپ را از عرفان اولروم گرفته بود در توپ برگشتی به دلیل اشتباه محرز جلال اکبری به راحتی دروازه خود را باز شده دید.
شاگردان علی دایی در نیمه دوم برای جبران نتیجه به میدان آمدند و موفق شدند در دقیقه 56 توسط هادی نوروزی به گل تساوی برسند.
پرسپولیس در دقیقه 90+1 فرصت بسیار خوبی را از دست داد و در نهایت این بازی با نتیجه یک بر یک به پایان رسید.
قضاوت این مسابقه بر عهده سعید مظفری زاده بود. وی در نیمه اول از تراکتورسازی به جاسم کرار و فرهاد خیرخواه و از پرسپولیس به حسین بادامکی کارت زرد نشان داد.
پرسپولیس با این تساوی 51 امتیازی شد و در رده سوم باقی ماند. تراکتورسازی نیز 43 امتیازی شد.

بازیکنان تراکتورسازی:
مهدی ثابتی، مجتبی ترشیز، مصطفی اکرامی، علی میرشفیعیان، علو ترائوره، مهدی کیانی، جاسم کرار(63- امیر محبی)، علیرضا جلیلی، مهرداد پولادی(87- امیر امینی فر)، اولروم و فرهاد خیرخواه(55- اسماعیل قروی)
سرمربی: فراز کمالوند

بازیکنان پرسپولیس:
علیرضا حقیقی، سپهر حیدری، مجتبی شیری، علیرضا محمد، جلال اکبری، هوار محمد، تیاگو(78- مجتبی زارع)، حسین بادامکی، هادی نوروزی، محسن خلیلی، مهدی شیری(46- کریم باقری)
سرمربی: علی دایی

نوشته شده در تاریخ جمعه 27 فروردین 1389    | توسط: abitia lone    |    | نظرات()