دیدار تیم های استقلال و الاهلی عربستان از ساعت 17:30 در ورزشگاه آزادی با حضور بیش از 70 هزار تماشاگر آغاز شد.
شاگردان صمد مرفاوی مسابقه را با تسلط بر توپ و میدان آغاز کردند و توانستند در دقیقه 25 توسط مهدی سید صالحی به گل برسند. در ادامه این دیدار بازیکنان الاهلی عربستان برای تغییر نتیجه تلاش کردند و در دقیقه 36 با خطایی که سیاوش اکبرپور انجام داد صاحب ضربه پنالتی شدند و این ضربه را ویکتور به گل تبدیل کرد.
فرهاد مجیدی در ادامه فرصت مناسبی را از دست داد اما دقیقه 44 امیرحسین صادقی با ضربه سر گل دوم استقلال را به ثمر رساند.
نیمه دوم دو تیم بازی پایاپایی را انجام دادند. الاهلی برای جبران نتیجه تلاش کرد اما در استفاده از موقعیت ها ناکام بود. از سوی دیگر نماینده آبی پوش ایران نیز حملاتی داشت که مهمترین آنها را آرش برهانی با باز نکردن دروازه تقریبا خالی از دست داد تا در نهایت استقلال با همان نتیجه 2 بر یک به برتری برسد.
استقلال با این پیروزی جمع امتیازات خود را به 11 رساند و ضمن صدرنشینی در گروه خود به مرحله بعدی این رقابت ها صعود کرد. الاهلی نیز 6 امتیازی ماند.
این دیدار را سامبا اوجی از چین قضاوت کرد. وی از استقلال به عمران زاده و آرش برهانی و از الاهلی عربستان به مبروک عبید و جاسم عبدا... کارت زرد نشان داد.
دیگر بازی این گروه امشب بین تیم های الغرافه قطر و الجزیره امارات برگزار می شود. الغرافه 7 و الجزیره یک امتیازی است.
بازیکنان استقلال:
محمد محمدی، خسرو حیدری، حنیف عمران زاده، امیر حسین صادقی، پژمان منتظری، محسن یوسفی، حسین کاظمی، فابیو جانواریو(90- رینالدو)، سیاوش اکبرپور، سید مهدی سید صالحی(85- کیانوش رحمتی) و فرهاد مجیدی(75- آرش برهانی)

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 26 فروردین 1389    | توسط: abitia lone    |    | نظرات()