کریستیانو رونالدو،بال پرتغالی رئال مادرید اعتراف کرد وین رونی هیچ انگیزه‌ای برای بازی در رئال مادرید ندارد و منچستریونایتد را ترک نمی‌کند.طی چند ماه گذشته شایعات فراوانی درباره تلاش احتمالی مادریدی‌ها برای جذب رونی_ برترین گلزن این فصل منچستر یونایتد_ نتشر شده و ادعای ماه گذشته رامون کالدرون، رییس سابق رئال هم احتمال محقق شدن این شایعه را بیشتر کرد.هرچند سرالکس فرگوسن، سرمربی منچستر یونایتد هفته گذشته این شایعات دنباله‌دار را که اسم آنها را "فصل احمقانه" گذاشته بود تماما تکذیب و تاکید کرد که مهاجم ملی‌پوش تیم او فصل آینده هم در اولدترافورد باقی می‌ماند.

اینطور که پیداست حق با مربی اسکاتلندی منچستر یونایتد بوده و رونی در آستانه تمدید قرارداد با مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر انگلیس است.گران قیمت‌ترین بازیکن دنیای فوتبال هم در ماه اکتبر سال گذشته عنوان کرده بود دوست دارد روزی رونی را در سانتیاگو برنابئو ببیند پیش بینی کرد هم‌تیمی سابق او در اولدترافورد ماندنی است.
کریستیانو رونالدو به "نیوز‌آودورلد" گفت:« من هنوز هم با وین رونی، ریو فردیناند و نمانیا ویدیچ دوست هستم.فکر می کنم رونی از بازی درمنچستر راضی است و حتی اگر رئال برای خرید او وارد عمل شود بعید می‌دانم که او به من ملحق شود.»

رونالدو با وجود ادعای دوستی با وین رونی یک بار دیگر تاکید کرد که در ماجرای تحریک داور برای اخراج وین رونی در بازی تیم‌های ملی انگلیس و پرتغال در جام جهانی 2006 حق با او بوده است. رونالدو پس از اعتراض شدید به داور به خاطر خطای رونی روی ریکاردو کاروالیو که منجر به اخراج مهاجم انگلیسی‌ها شد رو به سمت اعضای کادر فنی تیم خود کرد و به آنها چشمک زد.

رونالدو ادامه داد:«باید راستگو بود.اگر یک بار دیگر آن اتفاقی که برای انگلیس و وین در سال 2006 رخ داد تکرارشود من دوباره همان کار را می‌کنم چون کار اشتباهی نبود. من فقط از رنگ پیراهن کشورم دفاع کردم. این تمام کاری بود که من کردم و الان هم به هیچ وجه از اتفاقی که افتاده پشیمان نیستم.»

بهترین بازیکن جهان در سال 2008 در انتها هم اعتراف کرد که دوست دارد فابیو کاپلو را روی نیمکت مربیگری رئال مادرید ببیند. او گفت:« کاپلو مربی بزرگی است و یکی از بهترین‌های جهان.کار او در تیم مملی انگلیس فوق العاده بوده و در ایتالیا هم جام های زیادی برده است.پس دلیل ندارد که دوست نداشته باشم او مربی رئال شود. چه کسی می‌داند شاید او دوباره مربی رئال شد.»
ابراز تمایل رونالدو به مربیگری کاپلو در رئال مادرید در حالی است که او دو سه روز پیش گفته بود خوشحال می‌شود اگر هموطنش، ژوزه مورینیو هدایت کهکشانی‌ها را به دست بگیرد.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 30 فروردین 1389    | توسط: abitia lone    |    | نظرات()