ستاره پرتغالی رئال مادرید با این اظهارات ممکن است به نوعی برتری مسی در نبرد برای عنوان بهترین بازیکن جهان را پذیرفته باشد اما، این برتری را به دلیل اتحاد قوی تر کاتالان ها می داند.
رونالدو گفت: راستش بارسلونا فوق العاده بازی می کند. آنها پنج یا شش عنوان قهرمانی سال گذشته را برده اند و اکنون صدرنشین لالیگا هستند. مسی هم مثل سال گذشته استثنایی بازی می کند اما، عملکرد تیم به او کمک می کند. او اکنون هم تیمی هایش را بهتر می شناسد.
وی با بیان اینکه بزودی از سایه مسی بیرون خواهد آمد و به رئال برای رسیدن به قهرمانی کمک خواهد کرد، افزود: به نظرم من همیشه در بالاترین سطح بوده ام. قهرمان نشدن رئال به معنای بد بازی کردن من نیست. من هر روز خیلی تمرین می کنم تا بهتر بازی کنم.
گرانترین بازیکن حال حاضر جهان همچنین در مورد انتشار شایعاتی از احتمال حضورمورینیو در رئال مادرید از فصل آینده اظهار داشت: این سوالی است که همه در مورد آن صحبت می کنند. نام مربیان زیادی گفته شده است. من مورینیو را خیلی خوب می شناسم و می توانم بگویم که مربی فوق العاده ای است. ولی الان مربی من مانوئل پیگرینی است و از این مساله خوشحالم.
رونالدو در مورد بازی سه شنبه شب اینترمیلان مقابل بارسلونا نیز تاکید کرد: مسابقه سختی بین دو تیمی که واقعا خوب بازی می کنند، خواهد بود. بهترین تیم برنده می شود. فکر می کنم مورینیو با استفاده از یک تاکتیک عالی، بارسلونا را شکست می دهد.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 30 فروردین 1389    | توسط: abitia lone    |    | نظرات()