بارسلونا و اینتر پیش از این و در مرحله گروهی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم رفته بودند که دیدار این دو تیم در سن سیرو با تساوی بدون گل پایان یافته بود و در دیدار برگشت بارسا با نتیجه 0-2 مقابل قهرمان ایتالیا به برتری دست یافته بود.

مورینیو در کنفرانسی خبری در صحبتهایی گفت:« بارسلونا در مرحله گروهی برتری اش را نشان داد و شایسته پیروزی بود. ما توانایی پاسخگویی در مقابل تسلط آنهابه بازی را نداشتیم.آن موقع ماه نوامبر بود. اکنون هم آنها بسیار خوب هستند، مثل همان بارسای ماه نوامبر؛ ولی ما به مراتب بهتر از اینتر ماه نوامبر هستیم.من می پذیرم که در دنیای فوتبال آنها را مدعی اصلی می دانند ولی من برای هر یک از دو تیم 50% شانس صعود قائلم.»

خیلی ها معتقدند که تیمی که در این دیدار به برتری برسد، قهرمان رقابتها خواهد شد ولی مربی چلسی نظر دیگری دارد:« به نظر من این طور نیست. این تازه بازی مرحله نیمه نهایی است و پس از آن می بایست در فینال واقعی به بازی بروی که در مادرید برگزار خواهد شد. لیون و بایرن مونیخ هم از شانسی برابر با بارسا یا اینتر برای فتح این جام برخوردارند. مسیر قهرمانی در رقابتهای لیگ قهرمانان طولانی است و از نظر من هرگز آسان نیست. قطعا برگزاری بازی برگشت در خارج از خانه کار را به مراتب سخت تر هم می کند.»

وب سایت رسمی باشگاه اینتر هم بخش دیگری از صحبتهای آقای خاص را منعکس ساخته. در این خبرها می خوانیم:« آیا اسنایدر بازی می کند؟ این سوالی یک میلیون دلاری است.برای بارسلونا آیا ماکسول یا اریک آبیدال بازی می کنند؟آیا دانی آلوس در دفاع چپ بازی می کند و یا در پستی مشابه با رئال به میدان می رود؟ گابی میلیتو یا کارلس پویول؟ سیه دو کیه تا در راست بازی می کند یا چپ؟من واقعا دوست دارم پاسخ این سوالات را بدانم ولی فکر نمی کنم که گواردیولا به این سوالات در کنفرانس خبری اش پاسخ دهد.»

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 31 فروردین 1389    | توسط: abitia lone    |    | نظرات()