تراکتورسازی - پرسپولیس؛ ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز، ساعت 17

تیم پرحاشیه تراکتورسازی در این فصل، این هفته میزبان حریفی از جنس خودش از حیث داشتن طرفداران پرشور است. پرسپولیس پس از تهران بیشترین هوادار را در تبریز دارد و هواداران تراکتورسازی هم جدا از تیم‌شان قرمزهای پایتخت را بیش از سایر تیم‌های لیگ دوست دارند. تقابل این دو تیم در تبریز قطعا مهمترین بازی‌های این هفته است.
تراکتورسازی با 42 امتیاز ششم است و تقریبا نه امیدی به کسب سهمیه آسیایی داشته و نه خطر سقوط به لیگ دسته یک را حس می‌کند. آنها از الان در تدارک بستن تیم‌شان برای فصل آینده هستند و به گفته ناصر شفق مدیرعامل این تیم، بی‌حاشیه بودن بازیکنان و مربیان شرط اصلی حضور در تراکتورسازی برای فصل آتی است، البته اگر ثبات مدیریت در این تیم حفظ شود.
پرسپولیس هم که با شکست هفته اخیر برابر سایپا آخرین امیدهایش برای قهرمانی هم کمرنگ شد با 50 امتیاز و حضور در رتبه سوم قطعا به حفظ جایگاهش و یا حضور در رتبه‌ای بالاتر فکر می‌کند. آنها در نیمه‌نهایی جام حذفی هم حضور دارند که قهرمانی در آن رقابت‌ها می‌تواند جایگزینی برای عدم تصاحب لیگ امسال باشد. پرسپولیس با قهرمانی احتمالی در جام حذفی یا کسب عنوان سومی در پایان لیگ می‌تواند سهمیه لیگ قهرمانان را بدست آورد.

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 26 فروردین 1389    | توسط: abitia lone    |    | نظرات()