سرالکس فرگوسن، سرمربی افسانه‌ای منچستریونایتد، طی نامه‌ای برای یک ایرانی مقیم انگلستان از ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران ،احوالپرسی کرده و برای شفای او دعا کرده است. جاوید جعفری فراهانی، ایرانی مقیم انگلستان ،نقطه آغاز ماجراست.

او که از علاقه‌مندان پروپاقرص فوتبال است و در مسائل فنی هم دستی بر آتش دارد در حین تعطیلات دانشگاه و در پی تماشای بازی منچستریونایتد و چلسی در اولدترافورد به فکر ایجاد ارتباط حجازی و فرگوسن می‌افتد و به همین منظور به باشگاه منچستر می‌رود. تقاضای او ساخت قطعه فیلمی کوتاه با حضور اعضای تیم منچستر و سرمربی شهیر آن است که در آن همگی با زبان فارسی برای ناصر خان آرزوی سلامتی می‌کنند.

گرچه این درخواست به دلایل موجهی عملی نشد اما مسئول رسانه‌ای باشگاه به اطلاع این ایرانی خوش ذوق می‌رساند که سرالکس شخصا نامه‌ای برای اسطوره فوتبال ایران نوشته است. حجازی که در دوران اوجش سابقه حضور در تمرینات منچستر را داشته در این نامه با احوالپرسی گرم و احساسات فوق‌العاده فرگوسن مواجه شده است. این نامه احتمالا با پاسخ ناصر حجازی هم روبرو خواهد شد .

متن نامه محبت‌آمیز فرگوسن به این شرح است:
ناصر عزیز!
من از جاوید جعفری فراهانی نامه‌ای دریافت کردم و باید بگویم که وقتی شنیدم حال شما خوب نیست متاسف شدم. به این فکر افتادم که پیغام بازیکنان و دستیارانم را برسانم .دوست دارم بدانی که همه جا به فکر تو هستیم. شخصا به خاطر همه فداکاری‌ها و تلاش‌هایت برای باشگاه تشکر می‌کنم. این فداکاری‌ها بسیار ارجمند است. می‌دانم که ماه‌های اخیر را به سختی پشت سر گذاشتی اما مطمئن باش که با دعاها و افکار ما آرامش پیدا خواهی کرد.


نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 1 اردیبهشت 1389    | توسط: abitia lone    |    | نظرات()