حبیب كاشانی پس از پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل صبا در جمع خبرنگاران گفت: بازی بسیار سخت و هیجا‌ن‌انگیزی بود. خوشحالم كه پرسپولیس در نهایت توانست با غلبه بر حریفش به فینال جام حذفی راه یابد و هواداران انبوهی كه برای این دیدار آمده بودند را خوشحال كند.او عقیده دارد این کمترین خواست آنها از علی دایی است.یک قدم دیگر به قهرمانی در جام حذفی نزدیک شده و باید در این رقابت ها قهرمان شویم ،این را از کادر فنی و بازیکنان می خواهیم.
او ادامه داد: باید از هواداران پرسپولیس تشكر ویژه داشته باشیم چرا كه در این شرایط جوی و این ساعت از شب به استادیوم آمدند تا آخرین لحظه مسابقه روی سكوها نشستند و تیم شان را تشویق كردند.
وی افزود: صبا تیم بسیار قدرتمندی بود. آنها از سرمربی و بازیكنان بسیار توانمندی بهره می‌برند كه پیش از این توانسته بودند بزرگان زیادی در فوتبال چون سپاهان را شكست دهند. امیدوارم تیم ما در فینال چنین با قدرت ظاهر شده و قهرمان جام حذفی شود.
وی درباره وضعیت طلب عابدزاده از تیمش گفت: 100 میلیون تومان از قرارداد عابدزاده باقی مانده بود كه هفته پیش به مدت یك هفته برای ما كار كرد و 86 میلیون تومان از پولش را گرفت و 14 میلیون از پول او باقی مانده كه تقدیمش می‌كنیم.
وی درباره شایعه های مبنی بر مذاكرات پرسپولیس با بازیكنان برخی تیم‌ها از جمله هادی عقیلی گفت: این شایعات را تكذیب می‌كنم و هر تیمی مدعی است هر مسئولی از پرسپولیس با بازیكنانش مذاكره داشته می‌تواند به كمیته انضباطی از ما شكایت كند.
وی درباره مشخص شدن لیست بازیكنان مازاد تیمش گفت: هنوز برای پرسپولیس در فصل آینده به طور كامل نیازسنجی نكردیم و این شرایط را به پایان فصل موكول كردیم تا بر اساس نیازهایمان برای آینده تیم تصمیم بگیریم.

نوشته شده در تاریخ شنبه 4 اردیبهشت 1389    | توسط: abitia lone    |    | نظرات()