بارسلونا: تیم کاتالان در دیدار رفت نیمه نهایی آندرس اینیستا را در اختیار نداشت و این مصدومیت (عضلانی) شانس حضور در دیدار برگشت را نیز از این ستاره خواهد گرفت. کارلس پویول هم از همراهی تیمش محروم است و انتظار می رود که میلیتو در ترکیب اصلی کاتالونیایی هاقرار بگیرد.

ترکیب احتمالی بارسلونا: (3-3-4): والدس، آلوس، میلیتو، پیکه، ماکسول، چابی، بوسکتس، کیه تا،مسی، ایبراهیموویچ و پدرو

 

اینتر: دژان استانکوویچ از حضور در دیدار برگشت محروم است ولی همراه با تیمش به بارسلونا سفر کرده است. وزلی اسنایدر نیز که با مصدومیت دست و پنجه نرم می کرد به روزهای اوجش بازگشته. ماریو بالوتلی نیز با وجود مشکلاتی که وجود داشت، به اردوی تیمش قراخوانده شده است.

ترکیب احتمالی اینتر (2-1-3-4): ژولیو سسار، مایکون، لوسیو، ساموئل، چیوو، زانتی، کامبیاسو، موتا، اسنایدر، میلیتو، اتوئو

 

بازیکنان کلیدی:

بارسلونا: چابی- اینتر هفته گذشته در خط میانی بسیار منسجم بود و چابی به رغم تلاشهای فراوانش نتوانست چندان خوش بدرخشد. انتظار می رود که ژوزه مورینیو در دیدار چهارشنبه شب نیز خط میانی تیمش را متمرکز و پرتعداد بچیند ولی چابی همواره تهدیدی جدی برای تیمهای حریف می باشد.

اینتر: دیه گو میلیتو- ستاره آرژانتینی باشگاه اینتر بدون شک یکی از برترین بازیهای دیدار رفت دو تیم و حتی شاید برترین بازیکن دور رفت مرحله نیمه نهایی بود. او دو گل تیمش را ساخته و پرداخته کرد و سومین گل تیمش را نیز به ثمر رساند. میلیتو یکی از برترین بازیکنان سری آ بود و اکنون در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا نیز بسیار خوش می درخشد.

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 8 اردیبهشت 1389    | توسط: abitia lone    |    | نظرات()